VELKOOBCHODNÍ PRODEJ - PRO ZOBRAZENÍ CEN SE REGISTRUJTE

Gravírování šperků Vaším logem

Máte privátní značku? Chcete šperky označit logem Vašeho obchodu nebo eshopu? Potřebujete firemní dárky pro Vaše obchodní partnery? Zakoupené šperky Vám rádi označíme a odlišíme Vás od konkurence. Můžeme gravírovat stříbrné i ocelové šperky, pokud to šperk svou velikostí dovolí.

Ceny gravírování:

Příprava grafického loga: 600 Kč
Příprava textového loga: 150 Kč
Označení 1-19 ks 500 Kč
Označení 20-49 ks 20 Kč/ks
Označení 50-99 ks 15 Kč/ks
Označení 100 ks a více 10 Kč/ks

Příprava loga se platí pouze jednou, logo je uloženo v našem archivu pro další použití. Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Typy písma pro textové logo

pisma.jpg

Pouze pro textové logo. Pro grafické logo určuje typ písma zdrojový soubor.

Jak probíhá objednávka gravírování šperků?

  1. Vyberete produkty, které chcete gravírovat vlastním logem/textem. Do poznámky u objednávky uvedete požadavek na gravírování a objednávku dokončíte. Chcete-li objednat i produkty bez gravírovaní, doporučujeme tyto produkty objednat samostatně. Případné slevy za celkový odběr budou zohledněny dodatečně. Objednávku gravírovaných šperků je nutné uhradit předem. 
  2. Poskytnete nám detaily potřebné k označení na email info(zavináč)sperkato.com. Pokud chcete označit šperky grafickým logem, vložte jej do přílohy emailu. Pokud budeme značit textovým logem, vyberte jeden z uvedených typů písma a uveďte text loga. Vzhledem k tomu, že gravírované logo musí být velmi malých rozměrů, není možné gravírovat dlouhé texty. Rozsah by měl být do cca 10 znaků (vhodné označení: Novák, nevhodné označení: Klenotnictví Novák).
  3. Podklady zkontrolujeme a na základě poskytnutých informací potvrdíme, jestli je zakázka realizovatelná. S potvrzením pošleme kalkulaci gravírování a informace k provedení platby.
  4. Po přijetí platby zpracujeme logo a náhled zašleme ke schválení.
  5. Po schválení loga zákazníkem vygravírujeme jeden vzorek a odešleme fotografii ke schválení.
  6. Po schválení vzorku realizujeme kompletní zakázku a odesíláme na adresu v objednávce.

Důležité informace ke gravírování:

  1. Logo na špercích je velmi malých rozměrů. Pro některé osoby tedy nemusí být čitelné bez použití zvětšovacích prostředků. Velikost můžeme přirovnat k puncovní nebo výrobní/odpovědnostní značce. Pokud to šperk svými rozměry dovolí, můžeme některé šperky gravírovat větším logem.
  2. Pokud objednávate šperky kusově, umístění loga určuje pracovník podle vlastního uvážení. Každý šperk má jiné možnosti a není možné konzultovat každý šperk samostatně. Zpravidla se značí na zadní stranu, dovnitř prstenu, na karabinu. Pokud objednáváte sérii šperků v desítkách kusů od vzoru, je možné konzultovat umístění loga v závislosti na možnostech každého šperku (umístění ryzostní, puncovní a výrobní/odpovědnostní značky).
  3. Vzhledem k úpravě produktů na přání zákazníka zde zaniká možnost výměny/vrácení produktů.

Ukázka realizací:

Fotografie právě připravujeme, děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit? Využijte náš kontaktní formulář.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.