VELKOOBCHODNÍ PRODEJ - PRO ZOBRAZENÍ CEN SE REGISTRUJTE

Možnosti platby

Pro úhradu objednávky můžete využít jednu z následujících forem plateb:

  • Dobírka - Platba při převzetí. Pouze v rámci České republiky.
  • Platba bankovním převodem online - Jedná se o online bankovní převod podporující tyto banky: Komerční banka, ZUNO, Raiffeisen BANK, GE Money Bank, Fio banka, Era banka, Sberbank, Česká spořitelna, mBank, ČSOB, Air Bank, UniCredit Bank, Citibank, Equa bank, ING Bank, Expobank, Oberbank, Všeobecná úverová banka. Při platbě budete odkázáni na zabezpečený platební systém Vaší banky, kde bude platba autorizována. Platba je připsána okamžitě.
  • Platba platební kartou - Platba probíhá pomocí platební karty VISA, Visa Electron, Maestro, MasterCard, přes zabezpečené rozhraní. Platba je připsána okamžitě.
  • Platba bankovním převodem - Platba probíhá převodem z Vašeho bankovního účtu na náš bankovní účet vedený u Komerční banky. Potřebné údaje (číslo účtu, VS, částka) jsou zobrazeny po dokončení objednávky a také jsou odeslány na Váš email. Zboží je odesláno po přijetí platby (1 pracovní den). Pro rychlý převod na bankovní účet doporučujeme využít převodu pomocí GoPay, kde je platba připsána okamžitě a zboží je možné expedovat rychleji.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.